Hakkımızda

Hoşgeldiniz

Albatros Danışmanlık

Albatros Danışmanlık Savunma Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi, tüm deniz kuvvetleri platformlarına, ticari gemilere ve bu platform/gemilerde görev yapan denizcilere oluşturulan eğitim programları ve gerektiğinde özel ihtiyaçlar için hazırlanacak olan eğitim paketleri dahilinde eğitim vermek üzere kurulmuş bir şirkettir.


Eğitmenlerimiz ve eğitim ekiplerimiz, yakın zamanda aktif hizmetten ayrılmış Deniz Subayları ve Astsubayları ile alan uzmanlarından oluşmaktadır. Bu eğitmenler ve ekipler, Görev Başında (OJT) yapılan eğitimden özel harekât eğitimlerine kadar denizcilik eğitiminin her aşamasını toplu veya bireysel eğitim yöntemleri ile icra edebilecek ve ihtiyaç duyulması halinde geliştirebilecek yetkinliğe sahiptir.


Eğitmenlerimizin içerikleri; Suüstü, Hava ve Sualtı harekatları, Gemi Kullanma, Deniz Havacılığı, Deniz Güvenliği, Özel Kuvvet Harekatları ve Mayın Harbi hakkında akademik ve bireysel eğitim konularını kapsamaktadır.


Albatros Danışmanlık tarafından oluşturulan ve verilen eğitimler, deniz kuvvetlerinin olası eğitim ihtiyaçları veya talepleri dikkate alınarak farklı eğitim paketleri olarak da hazırlanmış/hazırlanabilecektir.


Aynı zamanda donanmaların özel eğitim ihtiyaçları doğrultusunda "İhtiyaca Özel" eğitim paketleri hazırlamak da her zaman mümkündür. Bu eğitimlerin oluşturulması için uzmanlarımız, Eğitim Gereksinim İhtiyaç Analizi dahil "Eğitim Geliştirme Metodolojisini" kullanmaktadırlar.


Öte yandan firmamızın çözüm ortakları ile birlikte Liderlik, Takım çalışması, Helikopter Platform Sertifikasyonu ve Helikopter İniş/Kalkış eğitimleri, NATO AEODP-10 (STANAG 2143) (EOD Principles and Minimum Standards of Proficiency) ve ADivP-07 (Minimum Competency and Currency for NATO Divers) standartlarında özel eğitimler ve patlayıcı maddeleri zararsız hale getirme gibi farklı konularda da eğitimler verilmekte ve ihtiyaca göre de geliştirilmektedir.


Amacımız, verdiğimiz eğitimler ile katılımcıların (eğitim alanlar) denizciliğin her alanında yeterli düzeyde faaliyet gösterebilecek kabiliyete kavuşturulmasıdır. Eğitimler tamamlandığında katılımcılarımız, gemileri ile uyum içinde verilen görevleri başarıyla yerine getirebilecek kapasiteye sahip olacaklardır.

  • HAKKIMIZDA
  • Ön Emniyet Eğitimleri
Albatros Danışmanlık

Ön Emniyet Eğitimleri

Amaç:

Yerli/yabancı askeri ve ticari yeni inşa edilmiş yada uzun süre gayri faal kalmış gemilere emniyetli seyir yapabilmeleri için verilen eğitimdir.

Süre:

10 gün(4 gün liman - 6 gün deniz)

Devamı
Albatros Danışmanlık

Eğitim Programlarımız

Yerli/yabancı askeri ve ticari tüm yüzer ve dalar unsurlara ihtiyacı olan hertürlü eğitimi ve denetleme/sertifikasyonu dünyanın her yerinde en iyi şekilde vermekteyiz.

Deniz Eğitimlerinin Kanatları
EĞİTİM KATALOĞU

Albatros Danışmanlık Referanslar

Referanslarımız

Albatros Danışmanlık Haberler

Haberler

Firmamız ile ilgili en yeni haberler için bizi takip edin

Tüm Haberler
Albatros Danışmanlık Deniz Kuvvetleri Komutanlığına Hizmet Vermiştir

07

Mayıs

Albatros Danışmanlık Deniz Kuvvetleri Komutanlığına Hizmet Vermiştir

Albatros Danışmanlık Savunma Sanayi ve Ticaret A.Ş ile Yıldızlar Su Üstü Eğitim Merkezi ...

Umman Sultanlığı Sahil Güvenlik MRTP 16 Bot Eğitimleri

10

Kasım

Umman Sultanlığı Sahil Güvenlik MRTP 16 Bot Eğitimleri

Umman Sultanlığı Sahil Güvenlik Komutanlığı için inşa edilen 2 adet MRTP 16 tipi bot ...

Katar Deniz Kuvvetleri MRTP 20 Bot Eğitimleri

18

Mart

Katar Deniz Kuvvetleri MRTP 20 Bot Eğitimleri

Katar Deniz Kuvvetleri için inşa edilen 6 adet MRTP 20 tipi botlarda görevli Katar Deniz ...